جهت مشاهده تخفیف‌های ویژه آگرین کلیک کنید
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کاربر عزیز

خــوش آمــدیــد

ورود

عضویت

مجموع :

0 تومان

دسته بندی های محصولات

رویه بازگردانی کالا

اطمینان خاطر و رضایت مندی مشتریان از مهمترین الویت‏‌های فروشگاه ورزشی آگرین دبوده و آگرین همواره در تلاش است تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به کالاهای ارایه شده در وب سایت آگرین، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.لازم به ذکر است کالای ارسال شده از انبار آگرین و تحویل داده شده به شرکت های حمل و نقل زمان مشخص و دقیقی برای تحویل سفارش ندارند.از این بابت در پروسه ی ارسال کالا و تحویل به شرکت های حمل و نقل اگر مشتری از خرید خود منصرف شود باید تا زمان دریافت کالا صبور بوده و به محض دریافت کالا را عودت دهد.همچنین هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری میباشد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آگرین بازگردانده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 5 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • نوشتن توضیحات، آدرس، برچسب زدن یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی توسط استفاده کننده، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 • این مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش آگرین از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • عکس محصولات جهت نمایش و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد در نتیجه به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

مجددا یادآوری می شود که استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آگرین بازگردانده شود در نتیجه از برچسب زدن و نوشتن توضیحات و مخدوش یا پاره نمودن بسته بندی خودداری نمایید.

 • هرگونه ایراد فیزیکی باید حداکثر طی یک ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا ایمیل به خدمات پس از فروش آگرین اطلاع داده شود، در غیر این صورت استفاده از این ضمانت ممکن نخواهد بود.
 • لازم است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آگرین بازگردانده شود در نتیجه از برچسب زدن و نوشتن توضیحات و مخدوش یا پاره نمودن بسته بندی خودداری نمایید.
 • در صورتیکه آسیب وارده به دلیل حمل توسط شرکت ارسال کننده ایجاد شده باشد کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش آگرین ارسال شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به آگرین بازگردانده شود. در صورتیکه بهای کالا از قبل پرداخت شده باشد، به محض بررسی مرسوله بازگشتی توسط کارشناسان آگرین، هماهنگی های لازم جهت برگشت مبلغ به مشتری با وی طی حد اکثر 4 روز کاری صورت خواهد گرفت.

در صورت مرجوعی کالا فقط به دلیل عدم پسند مشتری هزینه ارسال و عودت کالا برعهده مشتری میباشد و هزینه خود محصول به مشتری برگردانده میشود.

دیدگاه‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.